"Люди с печатями" Калашникова протестовали на Майдане против власти

13 просмотров
Четверг, 24 ноября 2011, 14:24

22 листопада, у день 7 річниці Дня свободи, на Майдані Незалежності замість "помаранчевого" мітингу тривала сюрреалістична акція Олега Калашнікова.

Відзначити день початку помаранчевої революції на Майдані цьому одіозному персонажу не заважали ні судові заборони, ні міліція.

Скандальний "регіонал" спокійно проводив свій кількагодинний мітинг, що супроводжувався піснями-плясками і палкими промовами.

Спокій табору Калашнікова охороняв потрійний кордон "Беркуту", який не пускав "чужих" всередину.

Втім, як виявилося, потрапити до табору Калашнікова досить просто. Достатньо мати на руці лише спеціальну мітку – печатку "Загальновоїнської спілки України" Калашнікова.

"Українська правда" вже детально описувала життя табору Калашнікова під Печерським райсудом Києва, де відбувалися судові слухання у справі Юлії Тимошенко.

Печатки на руках "жителів" табору Калашнікова потрібні для контролю і відсіювання "чужих", а також для отримання у кінці дня чесно "намітингованих" грошей.

Інформацію про проплачений мітинг Калашнікова у День свободи підтверджували і активісти Коаліції помаранчевої революції.

Вони повідомили, що володіють записом оперативної відеозйомки перемовин їхніх "таємних агентів, які видавали себе за організаторів платних мітингів, з організаторами акції Калашнікова". За їхніми даними, найманці Калашнікова отримують по 110 гривень за участь в акції.

 

На День свободи ще одній журналістці Ганні Грабарській вдалося потрапити всередину табору Калашнікова і зняти відеорепортаж.

Відповіді "людей з печатками" вражають не менше за цинізм міліції і судів. Як виявилося, дехто з мітингувальників Калашнікова прийшов на Майдан, щоб протестувати проти "цієї влади". Щоправда, у інших учасників акції мотивація простіша – "дофіга бабла".

Відео Ганни Грабарської, "Новий Громадянин"

Десять правил успешных наций: из каких стран вырастают экономические "звезды"
БАДы и коронавирус: могут ли защитить и облегчить COVID-19 витамины С, D, а также цинк
Стадион, так стадион! Три вопроса президенту от Зеленского
Кредит с побочными эффектами: как коронавирусная коррупция развалила эстонское правительство
Все публикации