Возвратиться к публикации

Захарченко, расследуй или уходи - СМИ

Понедельник, 20 мая 2013, 12:55
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 5.1.11.---think_over20.05.2013 22:08
dybilozher:
Я не про пана писав.Я простий робітник -будівельник і що
я розумніше за армію журналістів які не розуміли хто є хто?Ви треття власть.Не так?
IP: 5.1.11.---think_over20.05.2013 22:04
Я не про пана писав.Я простий робітник -будівельник і що
я розумніше за армію журналістів які не розуміли хто є хто?Ви треття власть.Не так?
IP: 130.79.153.---dybilozher20.05.2013 21:31
think_over:
Дуже повчально для журналістів,а то погано ім працювалось при Ющенко.Може щось дойде!
Хотілося б, щоб до таких, як Ви дійшло, що людина з почуттям власної гідності потребує захисту _закону_, а не доброго пана.
IP: 5.1.11.---think_over20.05.2013 20:27
Дуже повчально для журналістів,а то погано ім працювалось при Ющенко.Може щось дойде!
IP: 109.86.127.---межа до копанки 20.05.2013 16:18
смешно все таки, сейчас захарченко отправят на повышение..не чужой все таки человек родственник..а возглавит дубовик..а оппозиция будет говорить что это их победа..!!!!!!!!! а на самом деле захарий уже давно ждет нового назначения..маршала же нужно получать))))
IP: 92.113.199.---ukr-gennady20.05.2013 16:06
Лозунг региОНАЛІВ:бандити і влада разом до перемоги українського народу. Чого мовчить гарант з приводу побиття журналістів,чи може спочиває у Мєжгірї.
IP: 92.52.128.---Укірукук якийсь20.05.2013 15:43
Це хто там пікетує, ті, хто бризкав з балончика із-за спин беркутівців і кидав пластикові пляшки з водою?
ютюб.ком watch?v=FpnpObAglzY
IP: 212.92.225.---pokraschena20.05.2013 15:24
Матеріал з Вікіпедії – вільної енциклопедії.

Знак СА

Штурмові загони (нім. Sturm Abteilung, SA – СА) – парамілітарні формування Націонал-соціалістичної робітничої партії Німеччини. Були утворені 1921 року як парамілітарна група НСДАП в часи Веймарської республіки. Діяли в 1920-х-1940-х рр.
Як під кальку...
відставний лейтенант-цур-зее (лейтенант флоту) Ганс Ульрих Клінцш (тут цілий генерал міліції) на Гітлерове (Януковича) доручення сформував з числа найактивніших і фізично найміцніших членів партії (молоді регіони) "Загін оборони та пропаганди НСДАП". (ПР).

Задачами цього загону були пропаганда ідей нацизму, збір коштів до фонду партії, розповсюдження нацистської літератури, охорона зборів, мітингів, штаб-квартир партії від нападів політичних супротивників і фізична розправа з ними. (як по писаному) В серпні 1921 р. загін отримав назву "Sturmabteilung" (штурмовий загін), скорочено – СА, відоміший як "штурмовики" (бойовики)ХАЙЛЬ ЯНУКОВИЧ!!!
IP: 31.43.13.---Олексій Поліщук20.05.2013 15:02
І після цього регіони ще будуть доказувати, що про міліцію треба знімати фільм....
Та порозганяти їх всіх треба, а не знімати фільм, щоб через нього відмили кошти!!!!!!!!!!!
IP: 178.137.200.---Gugo20.05.2013 14:49
НАВІЩО НАМ ВЗАГАЛІ ТАКА МІЛІЦІЯ?