Возвратиться к публикации

Лица Евромайдана

Пятница, 22 ноября 2013, 03:35
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 46.150.97.---Anna Svong22.01.2014 22:24
?
IP: 220.239.119.---zmaylo24.11.2013 12:57
texnar_s:
Якби ви всі так на майдані стояли за українську мову! Чи на захист результатів виборів! Чи проти банди Януковича! А то всім хочеться "халяви", наївно вірите що підписання угоди принесе усім хороше життя без прикладання власних зусиль! Добре було би якби підписали! Хотів би побачити глибоке розчарування євроінтеграторів, коли нас Євросоюз оббере як липку, коли зупиняться українські підприємства! На жаль ви всі звикли ВІРИТИ а не ДУМАТИ!!!
До речі, вознею навколо євроінтеграції влада успішна відволікла народ від проблеми погіршення ситуації в економіці, а опозицію від боротьби з владою, від виборів Київради. А опозиція так бездарно попалася на цей гачок!!!
***
Залежить від нас самих як Європа буде поступатися, але так як оббібрала нас Росія, ще ніхто в світі не дозволив так поступутись з ними. Вона не тільки оббібралаУкраїну, але й обробила її !
IP: 93.73.253.---CiTo24.11.2013 00:15
Шановні texnar_s: і Михаил Ковалев:, може ви в чомусь і праві: ми Європі протрібні не просто так, але сьогодні Україна, дякуючи 5-й колоні, втрачає унікальний шанс відірватись від колоніального минулого, змінитись ментально, модернізувати країну і забеспечити своїм дітям і онукам гідне життя. Ні, не ваше комуністичне *світле майбутнє* в якому людина не мала мотивації до праці і навіть до самого існування, де громадянин був гвинтиком у людиноненавистницькій машині.
І не *халяву*розраховують українці, прихильники євроїнтеграції. Звичайно треба буде добре попрацювати , так це ж класно. Краще втомитись від плідной праці, ніж почуватись приниженим і безправним утриманцем.
IP: 151.24.68.---LEONE10023.11.2013 14:39
texnar_s:
Ти непереживай, на твій гачок ніхто не попадеться!
IP: 176.8.97.---texnar_s23.11.2013 14:11
Якби ви всі так на майдані стояли за українську мову! Чи на захист результатів виборів! Чи проти банди Януковича! А то всім хочеться "халяви", наївно вірите що підписання угоди принесе усім хороше життя без прикладання власних зусиль! Добре було би якби підписали! Хотів би побачити глибоке розчарування євроінтеграторів, коли нас Євросоюз оббере як липку, коли зупиняться українські підприємства! На жаль ви всі звикли ВІРИТИ а не ДУМАТИ!!!
До речі, вознею навколо євроінтеграції влада успішна відволікла народ від проблеми погіршення ситуації в економіці, а опозицію від боротьби з владою, від виборів Київради. А опозиція так бездарно попалася на цей гачок!!!
IP: 176.8.97.---texnar_s23.11.2013 14:09
Михаил Ковалев:
Европа нам нужна, как соломенка, но мы Евр. нафиг не нужны, высасет последние ресурсы навяжет свои условия, а потом поставит в очередь на помощь.
Ви не праві, ми Європі дуже потрібні як дармова робоча сила, як джерело сировинних ресурсів і для компенсації демографічної кризи в Європі! А нам Європа, як і Росія непотрібні! А то що висмокче нас Європа, то це правда!!!
IP: 93.170.66.---Михаил Ковалев23.11.2013 10:14
Европа нам нужна, как соломенка, но мы Евр. нафиг не нужны, высасет последние ресурсы навяжет свои условия, а потом поставит в очередь на помощь.
IP: 62.64.124.---Glory23.11.2013 00:20
Були з друзями на Майдані сьогодні з 23:00 до 24:00.
На мою думку, зібралося близько трьох тисяч людей.
Підтримаємо також заклик Юрія Луценка в неділю.
Україна -- це Європа!
IP: 213.174.1.---Любомир Яцинич22.11.2013 16:56
Сподіваюсь-це лише початок акції.В неділю покажемо,що нас не залякати.Слава Україні!
IP: 213.160.153.---weblink22.11.2013 15:18
Картинку номер 7 я бы назвал так:

Ум, честь и совесть.