Санкції щодо Козака, відновлення конкурсів на державну службу та протидія сімейному насильству

Понедельник, 8 февраля 2021, 16:58

Це 29-й випуск подкасту "Ок, і шо?". Тут аналітики Центру спільних дій розповідають про важливі ініціативи та рішення парламенту, уряду та президента, які впливають на баланс гілок влади в країні та можуть змінити життя людей.

У цьому випуску ведучі Андрій Андрушків та Назар Заболотний обговорюють резонансне рішення президента про санкції проти нардепа та соратника Медведчука Тараса Козака та припинення трансляції трьох каналів – 112, NewsOne та ЗІК. Розбиралися, що означає це рішення – тиск на свободу слова чи встановлення справедливості? І чим все це може закінчитися в найближчому майбутньому.

Слухайте подкаст "Ок і шо?" на Apple PodcastsGoogle Podcasts, Soundcloud 

А також не могли оминути увагою останні проєкти, які розглядали на тижні нардепи:

  • у першому читанні проголосували законопрєкт про відновлення конкурсів на державну службу (закон дозволить відновити повноцінний добір на держслужбу, відновить дію гарантій від свавільного звільнення керівниками державних службовців, які необхідні для ефективної роботи державної служби)
  • посилили відповідальність за домашнє насильство (на відміну від основного законопроєкту, цей посилює відповідальність за домашнє насильство, але при цьому не створює ризику приховування факту насильства самими жертвами).

powered by lun.ua

Ок и шо?

"Ок и шо?" - это подкаст от "Центра совместных действий" обо всех этих не всегда понятных решениях, которые принимает власть. Иногда их так много, что граждане не могут отличить, где добро, направленное на развитие страны, а где - откровенное зло, которое угрожает демократии.

Мы будем отфильтровать важнейшие инициативы и решения парламента, правительства и президента и рассказывать о них простым и понятным языком каждую неделю!

Каналы
Температура — нормальная!
26 эпизодов
Українські 90-ті
1 эпизод
Життя бентежне
2 эпизода
Я не встигаю!
13 эпизодов
Кляті питання
38 эпизодов
Ок и шо?
19 эпизодов
До попкорну з Анною Паленчук
9 эпизодов
Ранкова доза
13 эпизодов
Культура всего
54 эпизода
Украина после карантина
12 эпизодов
Minddetox Essays
7 эпизодов