В Україну залітали кілька груп російських дронів

Вівторок, 28 листопада 2023, 23:03

Декілька груп російських ударних безпілотників залетіли в Україну і рухаються її територією.

Джерело: Повітряні сили ЗСУ у Telegram

Деталі: Перше повідомлення про те, що БПЛА перебувають на території України, з'явилося о 18:37.

О 19:26 ПС повідомили, що групи ударних БПЛА з Дніпропетровської області заходять в повітряних простір Полтавщини, курс - північно-західний, ще декілька груп летять в Дніпропетровській області.

"Полтавська, Кіровоградська, Харківська області - загроза ударних БПЛА", - йдеться в повідомленні.

Ще кілька груп перебувають в Херсонській та Миколаївській областях , курс - західний/північно-західний.

Також ПС пояснили, що повітряна тривога в Харківській області пов’язана з активністю ворожої тактичної авіації. Є загроза застосування авіаційного озброєння.

Оновлено: Станом на 19:51 рух ударних дронів виглядає наступним чином: в Кіровоградській області - в напрямку Черкащини; в Миколаївської області - в напрямку Кіровоградщини та Одеської області; в Полтавській та Дніпропетровській областях - курс північно-західний.

Оновлено: Станом на 20:30 групи ударних дронів з Черкаської області рухаються в напрямку Київщини, з Одеської області - північним/північно-західним курсом, з Кіровоградської області в напрямку Черкащини, з Черкаської області через Переяслав в напрямку Київської області.

"Черкаси - перебувайте в укриттях! БпЛА в районі міста", - попередили Повітряні сили.

З півдня на північ через центр в регіонах України оголосили повітряну тривогу.

джерело: alerts.in.ua

Оновлено: Станом на 20:58 рух ударних БпЛА виглядає так: у Вінницькій області (Ладижин/Тульчин) в північно західному напрямку, у Київській області (Біла Церква) в західному напрямку, ще одна група ударних БПЛА прямує з Херсонської в напрямку Миколаївської області.

Оновлено: О 21:30 Повітряні сили повідомили, що групи ударних БпЛА з Херсонської  області через Миколаївську рухаються в напрямку Кіровоградської області. Декілька груп з північної та південної сторони Вінницької області летять в напрямку Хмельниччини.

У підсумку військові попередили, що загроза безпілотників типу Shahed існує у всіх областях, де оголошена повітряна тривога.

Оновлено: Станом на 23:01 Повітряна тривога залишилась оголошена у Вінницькій, Хмельницькій та Тернопільській областях. Повітряні сили повідомили, що ударні БпЛА типу "Shahed" у Вінницькій області курсом на Хмельниччину.

Оновлено: Станом на після опівночі 29 листопада було оголошено відбій в усіх областях, крім Хмельницької, де, за повідомленням влади працювала ППО.