ФОРМУЄМО КУЛЬТУРУ БЕЗПЕКИ

СПЕЦПРОЄКТ

Про проєкт

Через повномасштабне вторгнення в Україні потенційно забруднено мінами та іншими вибухонебезпечними предметами близько 25% території. Фахівці кажуть, що на розмінування підуть десятиліття. Саме тому сьогодні кожна українська дитина має знати, як уберегтися від мін та вибухонебезпечних предметів, а кожний дорослий стати їй ефективним провідником знань з мінної безпеки.
"Українська правда" разом з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та громадським об’єднанням "Культурна платформа Закарпаття" у серії публікацій спецпроєкту "Формуємо культуру безпеки" розповідають про важливість мінної просвіти для дітей та підлітків в Україні, що вже зроблено державою та ЮНІСЕФ з цієї теми, зокрема онлайн-курс "Як навчати дітей мінної безпеки" для освітян, представників ДСНС та Нацполіції.

Cтатті

©2000-2024, Українська правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Українську правду" не нижче третього абзацу.

Будь-яке копіювання, публікація, передрук чи наступне поширення інформації, що містить посилання на "Інтерфакс-Україна", суворо забороняється.

Матеріали з плашкою PROMOTED є рекламними та публікуються на правах реклами. Редакція може не поділяти погляди, які в них промотуються.Матеріали з плашкою СПЕЦПРОЄКТ та ЗА ПІДТРИМКИ також є рекламними, проте редакція бере участь у підготовці цього контенту і поділяє думки, висловлені у цих матеріалах.

Матеріали з плашкою ОГЛЯД можуть містити рекламу.Редакція не несе відповідальності за факти та оціночні судження, оприлюднені у рекламних матеріалах.Згідно з українським законодавством відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець.Cуб'єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа - R40-02280.

ТОВ "УП Медіа Плюс". Усі права захищені.