УНА Медведчука непокоїть доля "терориста"-звукорежисера

Вівторок, 31 серпня 2004, 11:55
Партія Українська національна асамблея вимагає звільнити з-під варти підозрюваного в організації вибухів на ринку "Троєщина" асистента звукорежисера "5 каналу" Дмитра Савченка.

Про це "Українським новинам" повідомила прес-служба УНА.

Лідер УНА Едуард Коваленко заявляє, що мета арешту Савченка – дискредитація націонал-патріотів.

"Вони намагаються кримінальним розборкам інородців надати політичного забарвлення з метою дискредитації дійсних націонал-патріотів", - сказано в повідомленні УНА.

Як повідомлялося, 20 серпня близько 18:00 на ринку "Троєщина" сталися два вибухи, у результаті яких постраждали 14 осіб, а одна з потерпілих померла в лікарні.

Міліція затримала чотирьох підозрюваних у цій справі, затримані зізналися в здійсненні вибухів.

Міліція оприлюднила вилучені в затриманих документи, серед яких був партійний квиток члена Української народної партії Олександра Пастуха.

УНП заперечує членство Пастуха в партії і заявляє, що продемонстрований міліцією членський квиток Пастуха фальшивий.

На прес-конференції в суботу керівник виборчого штабу лідера блоку партій "Наша Україна", кандидата в президенти Ющенка Роман Безсмертний повідомив дані про затриманих. Зокрема, за його інформацією, Пастух працює у виборчому штабі кандидата в президенти, лідера партії "Народний рух за єдність" Богдана Бойка, а затриманий Савченко на даний момент - активіст УНА.

За словами Безсмертного, раніше Савченко працював охоронцем колишнього лідера УНА-УНСО Дмитра Корчинського, однак Корчинський спростував цю інформацію.

Як неодноразово заявляли представники "Нашої України", партія УНА виконує замовлення адміністрацїі президента по дискредитації Віктора Ющенка. Зокрема, вони провели в Києві "парад", який супроводжувався нацистською символікою та скиданням руки на гітлерівський манер. В кінці цього заходу УНА заявила про підтримку Ющенка, сам він від неї відхрестився.

Читайте також:

Троєщина – Каширське шосе Януковича?

Україна, 1933-й?! Сумні історичні паралелі