Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Правила використання матеріалів сайтів Інтернет-холдингу "Українська правда"

1. Ці правила поширюються на всі сайти, які входять до Інтернет-холдингу "Українська правда". Зокрема, Українська правда (www.pravda.com.ua), ТаблоID (tabloid.pravda.com.ua), Чемпіон (www.champion.com.ua), Українська правда. Життя (life.pravda.com.ua), Українська правда. Київ (kiev.pravda.com.ua), Українська правда. Блоги (blogs.pravda.com.ua), Економічна правда (www.epravda.com.ua), Історична правда (www.istpravda.com.ua).

2. Усі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайтах Інтернет-холдингу "Українська правда" належать інтернет-виданню "Українська правда" та авторам публікацій, якщо в тексті не вказується інше. Під інформацією маються на увазі всі матеріали, що розміщуються на сайті – статті, авторські колонки, новини, блоги, інтерв’ю тощо.

3. Дозволяється безкоштовно використовувати інформацію розміщену на сайтах Інтернет-холдингу "Українська правда" за умови, що безпосередньо в тексті матеріалу, який розміщується на сторонньому сайті, наявний текст та гіперлінк на відповідний сайт Інтернет-холдингу "Українська правда" не нижче другого абзацу, які визначають "Українську правду", як джерело інформації. Для друкованих видань – текст та адреса сайту. Для електронних ЗМІ – усне посилання на сайт. Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України "Про авторське право та суміжні права".

4. Забороняється будь-яке комерційне використання інформації, відтворення текстів чи їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до цієї інформації.

5. У разі порушення будь-якого пункту цих правил, "Українська правда" залишає за собою право захищати свої права та інтереси шляхом подачі скарг до правоохоронних органів та позовних заяв до судових органів.АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте