Білий дім: Обама підпише бюджет Пентагону зі $300 млн для України
У Білому домі очікують, що президент США Барак Обама на цей раз підпише прийнятий Конгресом законопроект про фінансування Пентагону на 2016 фінансовий рік, який в тому числі, передбачає $300 млн військової допомоги для України.
Таке переконання висловив у вівторок під час брифінгу прес-секретар Білого дому Джош Ернест, передає "Укрінформ".
"Президент надає значення тому, що в цьому законі є багато положень, важливих для подальшої роботи (в оборонній сфері) і захисту країни. Тому я схильний очікувати, що ви зможете побачити підпис президента під законом, як тільки він ляже йому на стіл", - зазначив Ернест.
Нагадаємо, минулого місяця Обама наклав вето на проект оборонного бюджету країни на 2016 рік. Як повідомлялося, основною причиною вето Обами стало те, що згідно із законопроектом, збільшення оборонного бюджету планується за рахунок позабюджетних витрат.