Спецпроєкти

Чорна п'ятниця-2023: як купувати швидко, екологічно й не витратити зайвого

Наближається Чорна п’ятниця, яка в усьому світі є синонімом слів "вигідні покупки" й "велика знижка". У багатьох країнах з 23 листопада покупці ще вдосвіта прямуватимуть до магазинів та полюватимуть на вигідні пропозиції онлайн. Великі знижки триватимуть ще як мінімум кілька днів, а то й цілий тиждень. Українці, за даними опитувань, також планують активно долучитись до "великих ловів", у топі бажаних покупок – fashion – одяг, взуття і, звісно, косметика.

Yellow Boots з українським корінням – культові черевики Timberland відзначають золотий ювілей

До золотого ювілею культових Тімберлендів "Українська правда" розповість про засновника бренду – справжнього одесита Натана Шварца, його унікальний винахід, який зробив Тімберленди надпопулярними, як змінились Yellow Boots за 50 років своєї бадьорої ходи планетою, а також про те, що сьогодні пов’язує Тімберленд з Україною.

Міжнародна безпека та глобалізація: чого навчають у Амерікан Юніверсіті Київ

Вас чують, говоріть

Цей проєкт – спроба зафіксувати наші спогади і те, чого ми навчилися за цей рік. Авторами та авторками стали Люди, які воюють, займаються контрпропагандою, волонтерять, фіксують воєнні злочини і просто діляться своїм досвідом. А найголовніше – вони змогли подолати мовний бар'єр, знайти слова та аргументи.

З вдосконаленими вертольотами для пожежогасіння ми не пропустимо навіть найменше загоряння — гендиректор "Українських вертольотів"

Компанія "Українські вертольоти" починала свою роботу у 2003 році з шести вертольотів і 80 співробітників.

На основі негативного ПЛР-тесту з лабораторії "Нова діагностика" можна згенерувати COVID-сертифікат у Дії

Чорнобильська трагедія: ніколи знову

Tick Tock on the clock: білоруський бренд годинників HVILINA вийшов на ринок України

"Якщо ти володієш часом, то значить володієш всім", — так думали люди про перший годинник, який з'явився на Землі — сонячний. Знання того періоду дуже відрізнялися від сучасних. Зараз ми розуміємо, що годинник не дає можливості володіти часом.