Івенти

"Як перемогти Голіафа". Конференція до десятої річниці війни

В лютому 2024 року виповнюється 10 років від початку війни Росії проти України. Саме події у Криму стали точкою відліку російській агресії. До десятої річниці війни "Українська правда" проведе конференцію "Як перемогти Голіафа".

Легалізація віртуальних активів в Україні

23 січня Економічна правда провела захід на тему "Легалізація віртуальних активів в Україні". На ньому зібралися автори двох ключових законопроєктів про легалізацію криптоактивів, представники фінансових регуляторів та учасники ринку, аби обговорити майбутнє крипторинку та виклики на шляху до його створення.

Перемагаючи темряву

20-грудня у Києві відбулося нагородження Премії року "Української Правди", яка відзначає видатних людей та історії, що змінили нашу країну.

Лідерство в умовах війни

22-го листопада в Києві відбулася церемонія нагородження "УП 100. Лідерство в умовах війни" - перший за 23 роки існування "Української правди" список лідерів України. Цей проєкт відрізняється від рейтингів заможності чи впливовості, бо в ньому на 1-му місці така важлива риса характеру як лідерство.

Майбутнє українського експорту

Українські підприємці виявилися стійкішим і перевершили навіть найсміливіші очікування. Проте ворог продовжує обстрілювати інфраструктуру і гальмує наш експорт. На початку жовтня "Економічна правда" провела велику подію, на якій обговорювались реальні можливості для торгівлі українського бізнесу - "Майбутнє українського експорту".

Вечір друзів з редакцією УП

В останній день літа 2023 року "Українська правда" зібрала партнерів і друзів, щоби познайомитися ближче та більше розказати про успіхи і плани кожного з розділів видання.