Європейців вражають звички українських депутатів

13 переглядів
Середа, 20 жовтня 2010, 18:19
Депутатів Ради Європи шокує звичка українських депутатів голосувати одразу за кількох своїх колег.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу СТБ.

Зокрема, депутат зі Швейцарії Дорис Штумп, переглянувши відео голосування українських депутатів, починає сміятися: "Він голосує ще за одного депутата. Я не йму цьому віри. Я прикро вражена - це ошуканство".

"Я думаю, найгірша річ є коли людина, яку обрали не голосує за себе, і це робить інший парламентар", - сказала вона.

Депутату з Ліхтенштейну й члену моніторингового комітету ПАРЕ Ренаті Вольвенд найбільш сподобалося відео з Михайлом Чечетовим, де він махає руками голосувати, чи ні.

"Коли лідер політичної групи каже голосуйте так або так - парламентарі мають голосувати, як самі бажають, самі вирішувати "за" вони чи "проти", - зазначила вона.

Водночас депутат від Партії регіонів Валентин Ландик, коментуючи ці факти журналісту, заявив: "Це що нове? Чи в Європі такого нема? Шо ти хочеш? Знаєш з ким ти розмовляєш? Це прийнято в Європарламенті".

Крім того, депутат від БЮТ Наталія Королевська зізналася, що свою картку постійно комусь віддає: "Зручно віддавати фракції на зберігання. То, бувало, забудеш не в тій сумці".

У свою чергу депутат Ради Європи зі Швеції Горан Лінбалд застерігає усіх парламентарів нікому не віддавати картки для голосування, бо нею хтось може скористатися.

"Не треба залишати картки для голосування, бо якщо депутат так вчинив, невідомо що може трапитися - і хто нею може скористатися. Я не знаю, які закони в Україні, але це неприйнятно для стандартів ради Європи", - зазначив він.powered by lun.ua
Реклама:
Десять правил успішних націй: з яких країн виростають економічні "зірки"
БАДи та коронавірус: чи можуть захистити і полегшити COVID-19 вітаміни С, D, а також цинк
Стадіон, так стадіон! Три питання президенту від Зеленського
Кредит з побічними ефектами: як коронавірусна корупція знищила естонський уряд
Усі публікації