Озброєний напад на фірму Корнацького з проблемного округу

41 перегляд
Вівторок, 18 червня 2013, 14:22

У вівторок озброєні молодики спортивної статури намагалися здійснити силове захоплення агрофірми кандидата в депутати Аркадія Корнацького по 132 округу.

Сутичка сталася у селі Чаусове-2 в Миколаївській області.

"Близько 80 бритоголових братків із пістолетами та помповими рушницями здійснили спробу проникнути на територію підприємства. Охорона та співробітники агрофірми "відбили" першу хвилю загарбників, тоді ті відкрили вогонь із помпової рушниці", - зазначив Корнацький.

За його словами, поранених багато, але важко поранених п'ятеро людей.

(на деяких відео ненормативна лексика - УП)

"Вони отримали поранення в голову, груди, голову, в живіт із дробовиків та помпових рушниць. Втратили багато крові. Зараз вони в лікарні, але швидка їхала більше ніж годину", - уточнив він телефоном "Українській правді".

"Поїхали збирати урожай. З боку Одеської траси вже стояли, як виявилося потім, десяток комбайнів держаної продовольчої компанії "Україна". Біля села Багачівка стоїть близько 40 зерновозів, які мали підходити до комбайнів у поля, щоб вивозити зерно. І величезна колона із кількох десятків автобусів і легковиків. Була цілком набита бритоголовими", - розповів Корнацький.

"Декілька автомобілів міліції в цивільному були розташовані навколо наших полів", - уточнив він.

"Коли робітники вийшли їм на зустріч, вони стали стріляти", - пояснив кандидат в депутати.

Пізніше міліція заявила, що це конфлікт між двома агрофірмами.

"При виїзді на місце події слідчо-оперативна група встановила, що між двома агрофірмами, які вирішували питання кому належить урожай зернових культур на вказаній землі, виникла конфліктна ситуація, під час якої були нанесені тілесні ушкодження представникам як з однієї сторони, так і з іншої", - зазначили у міліції.

Після приїзду міліції, на місце сутички прибула директор підприємства "Партнер Агро" Оксана Валешинська. Юрист Тетяна Монтян раніше заявляла, що ТОВ "Партнер-Агро" було спеціально зареєстровано для цієї махінації і  підконтрольне сину генпрокурора  Артему Пшонці.

Раніше Корнацький в інтерв`ю "Українській правді" розповів про тиск, який чиниться на нього.powered by lun.ua
Реклама:
Десять правил успішних націй: з яких країн виростають економічні "зірки"
БАДи та коронавірус: чи можуть захистити і полегшити COVID-19 вітаміни С, D, а також цинк
Стадіон, так стадіон! Три питання президенту від Зеленського
Кредит з побічними ефектами: як коронавірусна корупція знищила естонський уряд
Усі публікації