Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Угода про асоціацію між Україною і ЄС. Соціальна політика і освіта. Інфографіка

Вівторок, 12 листопада 2013, 16:13
Версія для друку Коментарі9

Незважаючи на зміну вектору влади щодо підписання угоди про асоціацію, ми продовжимо друкувати серію інфографік про переваги, які надавав цей документ Україні. Угоду підписано не буде. А ми розкажемо про те, що мало б статися, якби в Януковича була мужність.

Глави, присвячені соціальній політиці та охороні праці в Угоді про асоціацію – це переважно гарантія не погіршення тих умов, які є зараз. Адже український КЗпП, навіть за європейськими стандартами, дуже непоганий, а подекуди навіть кращий, ніж законодавство багатьох країн ЄС.

Втім, значна частина норм цього законодавства просто не виконується. Підписання угоди, звісно ж, не стане запорукою виконання законів, але дасть гарантію того, що ЄС тиснутиме на Україну, аби влада належно втілювала взяті на себе зобов’язання.

Отже, Україна та ЄС погодилися, що кожна зі сторін може встановлювати власні рівні соціальної політики й охорони праці та регулювати їх на свій розсуд, але робити це згідно з міжнародно визнаними угодами і принципами.

Українське законодавство має забезпечувати високий рівень охорони праці, і деякі його аспекти повинні бути наближені до рамкового законодавства ЄС – тобто такого, що визначає певні рамки регулювання та стандартів, в межах яких кожна країна ЄС пише свої закони.

Угодою передбачені й певні зміни, зокрема у тому, що стосується трудових прав, безпеки на робочому місці, недискримінації в трудових правах за різними ознаками.

Також передбачене було посилення співпраці у сфері професійно-трудової та вищої освіти, аби вони відповідали стандартам ЄС, а також гармонізація кваліфікацій і робочого стажу українських та європейських працівників.

Щоб подивитися інтерактивну графіку, клікніть на малюнок. На графіці шукайте позначки І. При кліці на них відкриється вікно з додатковою інформацією
Щоб подивитися інтерактивну графіку, клікніть на малюнок. На графіці шукайте позначки "І". При кліці на них відкриється вікно з додатковою інформацією

Інфографіка виготовлена громадською організацією "Центр-UA" спільно з TEXTY.org.ua за підтримки Міжнародного фонду "Відродження"

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
ЧИТАЙ ТАКОЖ
powered by lun.ua
IP: 37.229.196.---
Morze1 _ 15.11.2013 22:39
ниобий:
:) Коли через декілька років навіть до впертих єврооптимістів прийде нарешті думка, що ця асоціація у реальності обернулася чрговим НАЄБ....М пересічних громадян я думаю, що багато хто (і я також) нагадають єврооптимістам про цей стан якогось євросамообману який царив у них у головах 2013 році.
Некому будет нагадуваты
Фанерные "евроинтеграторы" и вороватые грантоеды, рисующие подобную туфту, разбегутся по щелям "я не я и хата не моя", мол и не причем они.
IP: 176.8.149.---
ниобий _ 13.11.2013 12:36
:) Коли через декілька років навіть до впертих єврооптимістів прийде нарешті думка, що ця асоціація у реальності обернулася чрговим НАЄБ....М пересічних громадян я думаю, що багато хто (і я також) нагадають єврооптимістам про цей стан якогось євросамообману який царив у них у головах 2013 році.
IP: 95.134.88.---
доброгодня _ 13.11.2013 12:10
два політика з'ясовують між собою стосунки - Янукович і Тимошенко. НЕ ХОЧЕ так звана ОПОЗИЦІЯ АСОЦІАЦІЇ. ЇЙ ЯК І ВЛАДІ ПОТРІБНІ ГРОШІ ТИМОШЕНКО, підписавши асоціацію зараз, у Тимошенко навіть при її звільненні чи помилуванні шанси на виборах 2015 року - 0%. І Президент прийнявши рішення через "своїх" у ВР по Тимошенко яким зодовільнить ЄС відріже шанс тимошенко до президенкства. Народ - не проти ЄС. Президент сказав - Президент зробив. А не зробивши цього - винними будуть всі - і опозиція. і влада. Адже всі зробили все. чи не зробили щоб не підписати асоціацію.
IP: 77.52.73.---
Pofigist _ 13.11.2013 12:06
ниобий:
_Інфографіка_:) Так, так- методи пропаганди змінюються. У 1991 році просто писали у листівках, що Україна буде другою Хвранцією. :)
Или такое: "Виробляемо: На ривни европейских краин. Заробляемо: В 5-7 раз менше европейских краин». Неужели люди настолько глупы, что поведутся на ту же сказку еще раз?
IP: 93.74.165.---
Валик Аким _ 13.11.2013 10:53
Нынешняя власть поступает с народом Украины, как старый одесский еврей, продававший пиво на Привозе - на вопрос: "А шо это вы не доливаете?" он всегда спрашивал: "А вы шо хотите, шоб я пиво разбавлял водой?". Покупатель, ошеломленный такой честностью, естественно с пониманием говорил: "Канешно нет!" и счастливый пил не долитое и... таки разведенное пиво!
ВИБІР РЕДАКЦІЇ
Реклама:

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter