Чергова "демократизація суспільства" від харківської влади

Середа, 29 лютого 2012, 09:23

Ты виноват уж тем,
что хочется мне кушать…
Іван Крилов "Вовк і Ягня"

Давня підозра щодо математичних здібностей теперішньої влади починає переростати у впевненість. Твердження регіоналів, що їхній президент "всенародно обраний" завжди викликали, м’яко кажучи, подив. П’ятдесят відсотків від п’ятдесяти відсотків виборців, які взяли участь у виборах, це буде лише чверть виборців, але не весь народ України, як стверджують провладні "балакуни".

Тож всенародна "обраність" – виплід хворої уяви теперішньої влади.

Те саме і з легітимністю парламентської більшості та повноваженнями президента. Тим більш, що після впровадження антинародних реформ підтримка влади населенням мінімальна. Але зараз не про це.

Рішенням Харківської міськради збільшено орендну плату за оренду приміщення Харківської обласної організації Народного Руху – з трьох відсотків від вартості приміщення до п’ятнадцяти, тобто у п’ять разів. На перший погляд – безпричинно.

Але тільки на перший. Предтечею цього була трирічна боротьба міської влади за розірвання оренди та виселення ХОО НРУ з займаного приміщення. 2009 року – позов до суду про розірвання договору та виселення. Харківським господарчим, Харківським апеляційним та Вищим Господарським судами було підтверджено право ХОО НРУ на продовження оренди приміщення до 2013 року.

2010 року – знов те саме. Знову всі три суди підтверджують таке право.

2011-го року – зміна тактики. Відключення електрики з формальних причиню, судилище з приводу надуманої заборгованості за теплопостачання, тепер підвищення орендної плати за приміщення у п’ять разів.

От де проявилися математичні здібності нової влади. Підвищувати – так підвищувати вже, щоб і не тріпалися. Все це має одну мету – показати платіжну неспроможність ХОО НРУ перед наступним судом про виселення з приміщення.

Влада чудово розуміє, що ХОО НРУ не є комерційною структурою й не може мати таких статків, щоби оплатити непідйомну орендну плату. Тому й підвищує її. А за які ж такі "гріхи"?

Харківська обласна організація Народного Руху залишається, поки що, чи не єдиною національно-демократичною організацією, яка має приміщення. Такі Українські організації як "Просвіта", СУМ, УКЦ, завдяки теперішній владі, вже втратили свої приміщення.

Констатація факту – на Харківщині ведеться планомірне нищення всього українського. Воно, правда, й по всій Україні таке робиться, але на Харківщині все це відрізняється вишуканістю інквізиторських засобів.

Нічним засіданням кишенькового суду заборонити конституційне право громадян на акції протесту, причому обґрунтувати це тим, що це робиться для безпеки самих же громадян – є улюбленою справою цієї влади.

А ще потім за допомоги таких же кишенькових засобів масової інформації розповідати про "купку деструктивних елементів", які заважають плідно працювати: " …ми тут целыми днями и ночами думаем о благе Харьковчан, а они…".

Ці теж прикриваються всенародною обраністю. Тільки ж харків’яни знають як була обрана ця влада.

Саме головне, що все це робиться напередодні парламентських виборів. Завданням влади є знищення опозиції, тобто конкурентів, будь-якими засобами. Живе ще оте Ленінське: "О какой справедливости может идти речь, если затронуты интересы партии".

В цьому році виповнюється 75 років з дня народження Героя України, незмінного голови Народного Руху України – В’ячеслава Чорновола. Тож замість того, щоби вшанувати його світлу пам'ять перейменуванням проспекту Правди на проспект Чорновола, як цього домагається вже декілька років ХОО НРУ, влада намагається знищити один з підрозділів створеної ним партії. Ганьба такій "владі"!

Олександр Денисов, голова Харківської обласної (крайової) організації Народного Руху, для УП

Колонка – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст колонки не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ній піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора колонки.
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Як НБУ вдалося реалізувати політику привабливої гривні під час війни?

Як і чому Москва намагається зірвати Саміт миру в Швейцарії: розбір стратегій

"Концерт прем'єр" в Карнеґі-хол: світ відкриває сучасну академічну українську музику

Хто контролюватиме закупівлі зброї? Про відбір наглядової ради Агенції оборонних закупівель

Британія пропонує альтернативу: чи вдасться посунути вплив РФ та Китаю у Центральній Азії

Заблоковані порти та заміновані поля: як війна вплинула на економіку Миколаївщини