У "Ляпіса Трубецкого" новий альбом із піснями, написаними ще у 2012 році. Але у ньому є пісня "Вони світла" (Воины света), яка дуже точно описує події на Майдані.
У понеділок, 3 березня, європейська преса "оговтується" від новин минулих вихідних щодо дій Росії в українському Криму. Думки коментаторів - критичні, і мають дуже широкий спектр.
"В останні декілька днів Сполучені Штати реагують на події,які розмиваються в Україні. Протягом цієї кризи Сполучені Штати абсолютно чітко стояли на позиціях відстоювання одного принципу – українці мають право визначати своє власне майбутнє"
Антивоєнні акції відбулися 2 березня у містах Німеччини та Європи. Зокрема, у Берліні близько на акції під російським посольством лунали заклики не вводити російські війська в Україну.
Комендантська година, скасування виборів і референдумів, а також заборона на передачу інформації через комп’ютерні мережі – атрибути воєнного стану, який теоретично може бути запроваджено в Україні у зв’язку з кримськими подіями.
Україну чекає блискуче європейське майбутнє. І, як не дивно, ми зобов'язані цим двом диктаторам - Януковичу і Путлеру. А ось наслідки Криму для Путлера будуть сумними. (рос.)