Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році
оновлено 25 грудня 2014 р.
Бюджет 2015. Версія друга
У вівторок на сайті Ради був опублікований вже другий варіант проекту Бюджету на 2015 рік. Він сильно відрізняється не тільки від Бюджету 2014 році, але й від першої версії, яку Кабмін подав півтора тижня тому до Ради, але одразу відправив на доопрацювання. З першою версією ви можете ознайомитись за цим посиланням. У другій версії, нарешті, передбачені витрати на Антикорупційне бюро – питання, яке цікавило усю активну громадськість. Є й інші суттєві відмінності як у доходах, так і у витратах, які ви можете побачити у другій інфографіці на бюджетну тему від "Української правди".
Півтора тижні тому, у першому варіанті, пропонувалось перевищення видатків (праворуч) над доходами (лівроруч) Загального фонду бюджету на 53 млрд грн. У новій версії проекту різниця з 2014 роком – 50 млрд гривень. Ще 22,4 млрд планують зібрати у Спецфонд бюджету (витратити - 24,2 млрд).

Дані: проект бюджету на 2015 рік, доступний за цим посиланням

Застереження: для інфографіки використовуються дані з Загального Фонду Бюджету, без урахування Спецфонду як щодо Доходів, так і щодо Витрат.

"Розшифровка" деяких статей бюджету не проводилась. Але вона є по важливих, на думку редакції, напрямків бюджетної політики: Мінсоцполітики, Міністерства внутрішніх справ та охорони здоров'я

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте