Тимошенко не ініціювала переговори про блок. Вона їх гальмує

19 червня 2005, 20:23
Рішення про участь "Народного Союзу Наша Україна" у виборах 2006 року самостійно чи в блоці з БЮТ і Народною Партією буде прийнято не пізніше вересня.

Про це повідомив голова фракції "Наша Україна" в парламенті Микола Мартиненко в ефірі каналу "1+1" у неділю.

В той же час, він висловив думку, що домовленість з Юлією Тимошенко та Володимиром Литвином все ж буде досягнута. "Я думаю, що ми знайдемо певний формат домовленостей", - сказав Мартиненко.

На питання про політичну доцільність такого блокування для НСНУ він відповів: "Політичний резон – ми одна команда, нас важко розділити".

Коментуючи заяву Юлії Тимошенко , що переговори між трьома політичними силами досі не ведуться, Мартиненко повідомив, що їх партія цей процес вже ініціювала.

"Президія (партії) направила більше місяця тому рамкову угоду і Литвину, і Тимошенко. Ми чекаємо від них відповіді", - сказав Мартиненко.

"Очевидно, Тимошенко просто хоче прискорити цей процес, і ми це вітаємо", - додав він.

Як повідомлялося, у суботу Тимошенко заявила, що переговори між НСНУ, БЮТ і НПУ досі не ведуться. "Я активно ініціюю цей переговорний процес і хочу, щоб він почався якомога швидше", - сказала вона.

"Українська правда"

Читайте також:

Тимошенко, Ющенко й Литвин досі не говорили про вибори

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: