Ющенко прийшов на "Молодість" з оленем

22 жовтня 2005, 18:15

Президент Віктор Ющенко взяв участь в урочистому відкритті 35-го Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість", яке відбулося в Національному палаці "Україна".

Як повідомляє прес-служба глави держави, у своїй промові він назвав фестиваль "даниною українському кіно, на якому виховується не одне покоління українців".

Президент відзначив, що "Молодість" тісно пов’язана в умах глядачів з такими українськими кіномитцями як Сергій Параджанов, Іван Миколайчук, Олександр Довженко чи Леонід Биков.

Реклама:

При цьому він висловив вдячність організаторам фестивалю, які вже понад тридцять років створюють найбільший вітчизняний фестиваль кіно.

Ющенко також подякував зарубіжним гостям за участь у "Молодості". "Приємно, що поруч з нашими творцями кіно, провідними акторами, сьогодні стоять Єжи Гофман, Роман Поланські – люди, які своєю присутністю на кінофестивалі підставляють плече українському кіно", – сказав президент.

Після виступу Ющенко вручив режисерові Роману Поланські символ фестивалю – статуетку Скіфського оленя.

РЕКЛАМА:

Цьогорічний фестиваль відкриє нова стрічка Поланські "Олівер Твіст".

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: