Ющенко готує лекцію для студентів

7 березня 2006, 15:07

Президент Віктор Ющенко в день народження українського поета Тараса Шевченка прочитає лекцію перед студентами Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка.

Виступ перед студентами відбудеться в рамках святкування Шевченківських днів у четвер 9 березня, повідомила у вівторок на брифінгу прес-секретар президента Ірина Геращенко.

"Президент планує прочитати лекцію, у якій буде говорити про своє бачення майбутнього України, і, зокрема, він звертатиметься до теми розвитку культури і духовності", - сказала вона.

Реклама:

Геращенко також відзначила, що "Віктор Ющенко хотів би відійти від стереотипів святкування Шевченківських днів".

Разом з тим Геращенко додала, що у рамках святкування відбудеться церемонія покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку, а також церемонія вручення Шевченківської премії.

Вона також повідомила, що Ющенко до кінця березня планує відвідати західні, східні та південні регіони країни.

РЕКЛАМА:

На найближчі кілька тижнів заплановані поїздки президента по регіонах, але на сьогоднішній день ще уточнюється графік цих поїздок.

"Не виключено, що цього тижня президент відвідає Сумську область", - сказала Геращенко, слова якої наводить "Інтерфакс-Україна".

Вона також повідомила, що Ющенко має намір 14 березня дати прес-конференцію для регіональних, центральних і закордонних ЗМІ, що пройде в "Українському будинку" у Києві.

"Уже стало традицією, що раз на три місяці, президент проводить зустрічі з представниками засобів масової інформації", - відзначила Геращенко, при цьому підкресливши, що "такою традиційною подією стане і наступна прес-конференція".

Вона також повідомила, що наступного тижня Ющенко візьме участь у акції мінфіну по заохоченню найсумлінніших платників податків.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: