Зварич вирішив, що Тимошенко потрібно займатися культурою

7 квітня 2006, 13:56

Політрада блоку "Наша Україна" у п'ятницю на засіданні розглядає проект програми діяльності Коаліції демократичних сил у Верховній Раді V скликання.

Про це повідомив заступник керівника виборчої кампанії блоку "Наша Україна" Роман Зварич на прес-конференції в Києві, передає Обком з посиланням на Уніан.

"Проект програми діяльності одержали всі союзники виборчого блоку. Він розміщений на нашому офіційному сайті, і з ним можуть ознайомитися і СПУ, і БЮТ", - сказав Зварич.

Реклама:

За його словами, політрада блоку вже схвалила Проект положення про депутатські фракції, який регламентує їхню діяльність.

"Політрада блоку вже підтримала протокол про наміри учасників Коаліції демократичних сил, що був схвалений 5 квітня на засіданні ради партії "Народний союз Наша Україна", - повідомив він.

Він також зазначив, що блок "Наша Україна" очікує від БЮТ і СПУ пропозиції щодо протоколу про наміри учасників коаліції.

РЕКЛАМА:

"Нас зараз цікавить, що не влаштовує БЮТ і соціалістів. Чекаємо пропозицій", - сказав Зварич, слова якого наводять Українські новини.

На його думку, необхідно спочатку розподілити відповідальність між політичними силами, а не обговорювати, які посади одержать конкретні особи.

"Наприклад, соціалісти будуть відповідати за аграрну політику, "Наша Україна" за економіку, БЮТ за культуру і так далі", - відзначив Зварич і при цьому засміявся.

Він підкреслив, що сама коаліція, відповідно до Конституції і регламенту Верховної Ради, може бути сформована тільки після початку першої сесії.

Як повідомлялося, лідер БЮТ Юлія Тимошенко і лідер СПУ Олександр Мороз наполягають на підписанні Меморандуму про створення коаліції демократичних сил, що був розроблений представниками помаранчевої команди до виборів.

У свою чергу "Наша Україна" пропонує БЮТ і СПУ підписати Протокол про наміри учасників Коаліції демократичних сил з новими умовами.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: