БЮТ ОБІЦЯЄ ВИГНАТИ І ПОСАДИТИ ЧЕРНОВЕЦЬКОГО

7 грудня 2006, 18:11

Блок Юлії Тимошенко обіцяє притягнути до відповідальності організаторів "побоїща" у Київраді у четвер.

"БЮТ обурений бандитським шабашем, організованим Леонідом Черновецьким, і заявляє, що за кожен сьогоднішній незаконний крок, за кожну дію і кожен подих мера і його поплічників, які призвели до брутального знущання над депутатами, доведеться відповідати перед законом і мешканцями Києва", - сказано у заяві БЮТ.

БЮТівці стверджують, що бійка у Київраді, в результаті якої декілька депутатів від Блоку потрапили до лікарні, була організована за прямої вказівки мера Києва Леоніда Черновецького.

Реклама:

"Більше десяти "вишибал”, які незаконно перебували у сесійній залі, застосували фізичну силу проти депутатів опозиційних фракцій. У результаті організованого Черновецьким побоїща деякі депутати потрапили у лікарню з серйозними травмами. Все це відбувалося у прямому ефірі, на очах мільйонів киян і всієї України", - сказано у заяві.

"Саме з кулаками, образами, аморальними випадами і ярликами Черновецький захищає інтереси свого приватного бізнесу, який ненаситно і безупинно пожирає столичне комунальне господарство", - додають депутати.

Вони також заявляють, що за результатами "провокації Черновецького" у Київраді розпочала працювати група юристів БЮТ, які збирають "матеріали і свідчення для того, щоб передати їх слідчим органам, домогтися відкриття кримінальної справи та притягнути Черновецького до кримінальної відповідальності за фізичне насильство та завдання шкоди здоров‘ю людей".

РЕКЛАМА:

"Усі ті, хто досі сприймав Леоніда Черновецького як дурника, який у результаті фатального непорозуміння потрапив у владу, переконалися, що на посаді мера перебуває абсолютно неадекватна особа, яка несе загрозу для життя нормальних людей", - сказано у заяві.

БЮТ також заявляє, що "рішуче домагатиметься того, щоб Черновецький у якнайкоротший термін був з ганьбою вигнаний з посади мера, і разом зі своєю бандою поніс покарання згідно з законодавством" за події у Київраді і за "всі злочини проти киян".

Як відомо, в результаті однієї з бійок у Київраді депутат від БЮТ Віктор Наумка був шпиталізований з діагнозом "струс мозку".

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: