Тимошенко пообіцяла підтримати людину Порошенка в СБУ

7 лютого 2007, 21:25

Блок Юлії Тимошенко підтримає кандидатуру Віктора Короля на посаду голови СБУ.

Про це заявила лідер БЮТ Юлія Тимошенко в ефірі 5 каналу у середу.

"Ми будемо голосувати "за" (призначення Короля), але ми хотіли все ж таки поспілкуватися з Королем і запитати, яке його бачення щодо побудови роботи СБУ", - сказала вона.

Реклама:

На питання, коли може відбутися зустріч членів БЮТ з Королем, Тимошенко відповіла:

"Ми будемо чекати рішення профільного парламентського комітету для того, щоб отримати певну легітимність ведення зустрічі з таким кандидатом".

При цьому вона зазначила, що до кандидатури Короля "можуть бути певні закиди", але запевнила, що БЮТ "буде стояти на боці президента".

РЕКЛАМА:

"Ми поважаємо право президента формувати керівництво Служби безпеки України. І якщо президент обрав цю людину, то демократична частина парламенту мусить підтримати і Конституцію, і президента", - сказала Тимошенко.

Як відомо, раніше президент Віктор Ющенко подав до Верховної Ради кандидатуру Короля на посаду голови СБУ, який є близьким до депутата від "Нашої України" Петра Порошенка.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: