Партія регіонів простежить за Турчиновим

24 травня 2007, 12:50

Фракція Партії регіонів у Верховній Раді обіцяє стежити за діяльністю Олександра Турчинова на посаді заступника секретаря Ради національної безпеки й оборони.

Про це сказав заступник голови фракції ПР Михайло Чечетов, виступаючи в парламенті в четвер, повідомляє Обком з посиланням на Українські новини.

За словами Чечетова, ПР сподівається на те, що Турчинов, перебуваючи на відповідній посаді, не приведе цей орган державної влади до стилю діяльності радикально налаштованої опозиції.

Реклама:

"Зі своєї сторони, ПР гарантує скрупульозний моніторинг усіх заяв і дій опозиційного політика на високій посаді з метою недопущення перетворення державного органа в політичний рупор сил радикально налаштованої опозиції", – сказав Чечетов.

Як повідомлялося, 23 травня Ющенко призначив Турчинова першим заступником секретаря РНБО.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: