У Києві стало вдвічі більше мільйонерів

1 серпня 2007, 12:42

За підсумками 2006 року доходи в сумі понад мільйон гривень задекларували 614 киян.

Про це в інтерв'ю "Фактам" розповів голова Державної податкової адміністрації Києва Ігор Пархоменко.

За його словами, у 2005 році мільйонерів у столиці було набагато менше - всього 289 осіб.

Реклама:

Пархоменко також повідомив, що в 2007 році жителі столиці подали 23 тисячі 697 декларацій.

"Сім з половиною тисяч осіб зобов'язані були це зробити, і п'ятнадцять з половиною тисяч захотіли подати декларацію, щоб одержати податковий кредит", - сказав він.

За словами глави ДПА Києва, за підсумками нинішньої деклараційної кампанії жителі столиці перелічили в бюджет майже 334 мільйони гривень.

РЕКЛАМА:

Він також зазначив, що багато киян перерахували близько 540 мільйонів гривень податків із сум, отриманих закордоном.

"У тому числі про свої закордонні заробітки відзвітувалися сорок шість футболістів і тренерів футбольного клубу "Динамо"... У цілому "динамівці" задекларували десятки мільйонів гривень доходів, у тому числі закордонних, з яких у бюджет сплачено мільйони гривень податків", - сказав Пархоменко.

"До речі, це не єдиний випадок, коли видатні спортсмени привселюдно беруть участь у деклараційній кампанії. У 2007 році декларації подали такі відомі люди, як Віталій Кличко, Андрій Шевченко, Василь Вірастюк...", - додав він.

У нинішньому році, за словами Пархоменка, до деклараційної кампанії приєдналися такі відомі люди, як Богдан Бенюк, сестри Завальські з групи "Алібі", Андрій Кузьменко ("Скрябін"), Володимир Бистряков, Анатолій Гнатюк, Тетяна Самая, Іво Бобул, Лілія Сандулеса і багато інших.

"Вони і раніше декларували доходи, просто цього року зробили це привселюдно", - зазначив начальник київської податкової.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: