В Україну з’їдуться військові експерти НАТО

3 вересня 2007, 08:26

Цього тижня в Україні має відбутися засідання двох робочих груп НАТО.

У понеділок до Києва мають з’їхатися представники країн-членів Північноатлантичного альянсу, аби обговорити реалізацію двостороннього Плану дій.

Засідання військових експертів НАТО триватиме до 6 вересня, повідомляє "Німецька хвиля".

Впродовж цього часу представники альянсу розглянуть виконання цьогорічного плану дій "Україна-НАТО" та обговорять основні аспекти розробки плану військового комітету на 2008 рік.

Реклама:

Також учасники робочих груп мають відвідати 72-гу військову механізовану бригаду, яка дислокується у Білій Церкві.

Експерт з питань НАТО Євген Жеребецький вважає, що подібні зустрічі приносять мало користі для прогресу відносин України з Північноатлантичним альянсом.

На його думку, для ефективності подібних засідань українські політики повинні чітко сформулювати свою позицію щодо НАТО та реально виконувати взяті на себе двосторонні зобов’язання.

РЕКЛАМА:

"Відбувається імітація роботи. Ми проводимо якісь ігри, спільні навчання, але насправді ні (президент Віктор) Ющенко, ні його оточення, ніхто в НАТО не хоче. А оскільки ми займаємо стратегічне положення, НАТО нічого не лишається, як терпіти це", - цитує хвиля Жеребецького.

За словами цього експерта, Україна демонструє нещирість стосовно альянсу.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: