КС переконує посла США, що може працювати, будучи неповноцінним

6 вересня 2007, 20:22

Голова Конституційного Суду Андрій Стрижак завірив посла США в Україні Вільяма Тейлора в здатності КС ухвалювати рішення, навіть працюючи в неповному складі.

Про це він сказав під час зустрічі з послом, повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу КС.

Сторони обговорили діяльність Конституційного Суду, що цього року був поставлений у непрості умови.

Реклама:

Але, як наголосив Стрижак, суд довів, що здатний ухвалювати рішення, навіть працюючи в неповному складі - про це свідчать 6 оприлюднених рішень, майже 100 процесуальних ухвал.

На питання Тейлора, чи будуть конституційні подання президента і народних депутатів про окремі положення закону про вибори народних депутатів розглянуті у формі невідкладного конституційного провадження, Стрижак відзначив, що це залежить від того, яке рішення приймуть судді, оскільки це - компетенція КС, а не його голови.

Стрижак погодився з послом США в тому, що потрібно докласти зусиль, щоб відновити повагу до Конституційного Суду, який неодноразово намагалися скомпрометувати.

До складу КС входить 18 суддів (по 6 суддів призначають президент, парламент і з'їзд суддів).

Як відомо, президент Віктор Ющенко своїм указом від 14 червня 2007 року звільнив Володимира Іващенка і Валерія Пшеничного з посади суддів Конституційного Суду в зв'язку з подачею ними заяв про відставку.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: