У ЄС оцінили "тренд" України і назвали ключове

4 лютого 2008, 13:17

Верховний представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Хав'єр Солана позитивно оцінює просування України шляхом внутрішніх реформ.

Про це він заявив у своєму відеозверненні до учасників другої міжнародної конференції "Нова Україна в новій Європі", що проходить у понеділок у Києві.

"Тренд України є чітким – Україна просувається вперед", - сказав Солана.

Реклама:

Він підкреслив, що Україна "є ключовою країною для Європи".

За його словами, на нинішньому етапі Україна повинна забезпечити стабільність свого розвитку.

Він відзначив роботу уряду, спрямовану на досягнення результату, а також побудову відносин влади й опозиції.

РЕКЛАМА:

Солана також із задоволенням відзначив дії зі вступу в Світову організацію торгівлі.

Він підкреслив, що на нинішньому етапі Україна і Європейський Союз працюють над новою поглибленою угодою про партнерство й співробітництво, додавши, що ця угода включить у себе і політику безпеки.

Солана назвав два ключових моменти співробітництва України й ЄС у сфері безпеки – співпраця в подоланні "заморожених конфліктів", а також участь України в операціях із забезпечення безпеки Європейського Союзу.

Зокрема, Солана відзначив зусилля двох сторін у Придністровському врегулюванні.

Він також висловився за поглиблення та інтенсифікацію партнерства України і ЄС у миротворчих операціях.

"Інтерфакс-Україна"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: