Литвин вирішив відмовити Януковичу

15 грудня 2008, 12:42

У Блока Литвина немає підстав віддавати Комітет з питань бюджету "регіоналам", однак за умов нормальної роботі парламенту це питання може бути розглянуто у сесійній залі.

Про це заявив спікер українського парламенту Володимир Литвин у понеділок на засіданні погоджувальної ради, передає Ліга.net.

"Я просив би Апарат Верховної Ради підняти угоду, яку ми підписували й у якій йдеться про розподіл комітетів. У ній було зафіксовано, що найменша фракція одержує Комітет з питань бюджету", - заявив він.

Реклама:

"Ні про яку опозицію там не йшлося", - підкреслив Литвин.

"Але якщо ми нормально будемо працювати, і будуть відповідні пропозиції у вигляді відповідної постанови, вони, відповідно до Конституції, будуть залишені на голосування. Давайте ми визначимося: проблема є - шляхом голосування ми її вирішимо", - додав він.

Раніше минулого тижня на засіданні опозиційного уряду лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що його фракція як єдина опозиційна вимагатиме, щоб їй передали керівництво Бюджетним комітетом.

РЕКЛАМА:

Очолити, на його думку, цей комітет мав би Микола Азаров.

На даний момент цей комітет очолює представник Блоку Литвина Микола Деркач.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: