Люди Тягнибока, Корчинського і "наркомани" влаштували шоу з димовими шашками

2 травня 2009, 15:37

У суботу в Києві пройшла акція "Марш свободи", спрямована, за запевненням організаторів, проти наркокорупції.

Як передає "Інтерфакс-Україна", на початку Хрещатика біля Європейської площі зібралося близько 50 учасників "Маршу".

Акція проходила під гаслом "Легалізуй себе", її учасники тримали прапори, які нагадують "символіку растаманів". Вони роздавали перехожим пакети з зображенням марихуани, а також коробки з-під цигарок.

Реклама:

Як заявив організатор акції Тарас Ратушний, акція не спрямована на легалізацію наркотиків, в тому числі і легких, вона спрямована на боротьбу з наркоррупцією, заборону реклами алкоголю та тютюну.

"На нинішньому етапі легалізувати наркотики не можна", - сказав він, додавши, що акція спрямована на те, щоб домогтися проведення парламентських слухань з політики державної влади щодо алкоголю, тютюну, наркокорупції.

Водночас неподалік, через вул. Трьохсвятительську, пройшла акція ВО "Свобода", спрямована проти "Маршу свободи", в якій взяли участь близько ста прихильників цієї організації.

Більше 100 міліціонерів локалізували обидві акції, не даючи виникнути сутичкам.

РЕКЛАМА:

Міліція затримала кілька прихильників ВО "Свобода" які спробували прорватися через міліцейське оточення до учасників "Маршу свободи".

Водночас, як підкреслює прес-служба ВО "Свобода", члени організації зупинили "малочисельний шабаш укурків, заблокувавши їхній рух ще на Європейській площі".

"Показово, що на акції наркоманів було помічено наближеного до Черновецького Казбека Бектурсунова", - йдеться в повідомленні.

Водночас прес-служба "Братства" повідомляє, що у суботу "невідомі Християни закидали димовими шашками "марш" на підтримку содомського гріха та наркоманії".

"Інцидент відбувся на Європейській площі. Близько 15:00 з різних боків до місця зібрання збоченців та богохульників з невеликими інтервалами часу полетіло близько семи саморобних димогенеруючих пристроїв. Затримано одного активіста Братства", - сказано у повідомленні.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: