Ющенко підбив сумний підсумок

4 лютого 2010, 13:38

Президент Віктор Ющенко оцінює зниження ВВП у 2009 році на рівні 15%.

Про це він заявив у ході наради за участю банкірів у Національному банку, повідомляє Обком з посиланням на Українські новини.

"Такого падіння не знає жодна країна Європи і СНД", - сказав він.

Реклама:

При цьому президент відзначив, що в Україні в 2009 році також зафіксована найбільша серед усіх країн СНД інфляція (12,3%).

Реальні доходи населення в 2009 році, як відзначив Ющенко, знизилися на 11%.

Обсяг невідшкодованого державою ПДВ, за даними президента, зараз складає 25 млрд. гривень, збільшившись за останні півтора року втроє - з 7,9 млрд. гривень.

РЕКЛАМА:

Крім того, за даними Ющенка, наперед уже сплачено податків на суму 12 млрд. гривень.

Реальний дефіцит держбюджету-2009, як відзначив президент, склав 80 млрд. гривень, тоді як у 2008 році складав 31 млрд. гривень.

Обсяг коштів на єдиному казначейському рахунку уряду, за даними Ющенка, зараз складає 1,5 млрд. гривень, тоді як на початку 2009 року цей обсяг складав більш 15 млрд. гривень.

бюджет Ющенко
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: