Ще одна облрада вимагає імпічменту Януковича

23 квітня 2010, 12:45

Львівська облрада звертається до Верховної Ради з вимогою розпочати процедуру імпічменту щодо президента Віктора Януковича.

Відповідне звернення було ухвалено на позачерговій сесії Львівської облради у п'ятниці, повідомляється на сайті облради.

Депутати вимагають не допустити ратифікації "харківських угод" та ініціювати усунення Януковича з поста президента "за державну зраду" у відповідності зі ст. 111 Конституції.

Реклама:

"Ми переконані, що президент України Віктор Янукович зрадив інтереси нашої держави, грубо порушивши статтю 17 Конституції... Такий крок президента свідчить про те, що нова влада позбавляє Україну незалежності, суверенності та самостійності і стає на службу кадебістської, по своїй суті, влади Кремля", - йдеться у зверненні. 

Львівські депутати також закликали "всіх громадян України, мешканців Львівщини, громадські та політичні організації краю рішуче стати на захист України".

Як відомо, у четвер Тернопільська облрада ухвалила аналогічне звернення до Верховної Ради.

Українська правда  

Янукович
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування