Vanco і уряд Азарова перестали судитися і сіли за переговори

8 липня 2010, 13:58


Компанія Vanco Prykerchenska і Кабмін України призупинили на 3 місяці арбітражний процес в Арбітражному інституті Торговельної палати Стокгольма.

Вони почали переговори для мирного врегулювання суперечки навколо розірвання угоди про розділ продукції (УРП) у Прикерченській ділянці шельфу Чорного моря, інформують "Українські новини" з посиланням на повідомлення компанії.

"Наша позиція полягає в тому, щоб частиною можливої мирової угоди стали гарантії, які б протягом усього періоду реалізації проекту з розроблення Прикерченської ділянки континентального шельфу Чорного моря убезпечили нашу компанію від того втручання та блокування діяльності", - сказав президент Vanco Prykerchenska Джим Баун.

Реклама:

Компанія вважає, що зараз є всі шанси розв'язати спірні питання та підписати мирову угоду.

"Упевнений, що за наявного конструктивного підходу нинішнього уряду ми зможемо досить швидко дійти згоди і у такий спосіб Україна зможе просунутися на шляху до власної енергетичної незалежності", - сказав Баун.

На його думку, мирне врегулювання ситуації стане потужним позитивним сигналом для міжнародних нафтовидобувних компаній, іноземних інвесторів.

РЕКЛАМА:

Як відомо, 19 жовтня 2007 року між Кабміном Україною та компанією Vanco International (Бермудські острови) було підписано угоду про розділ продукції у Прикерченській ділянці шельфу Чорного моря.

Vanco International передала усі права та зобов'язання з УРП Vanco Prykerchenska (Британські Віргінські острови).

Це стало основною причиною розірвання угоди з боку Кабміну та початку міжнародного розгляду, позивачем у якому виступила Vanco Prykerchenska.

Vanco International є 100%-ою дочірньою компанією Vanco Energy Company (США).

Vanco Energy володіє 25% Vanco Prykerchenska, іншими власниками виступають: корпорація ДТЕК (Донецьк), інвестиційна компанія Integrum Technologies Ltd (Австрія), а також компанія Shadowlight Investments Ltd російського бізнесмена Євгена Новицького - на паритетних засадах.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: