Податкова міліція порушила постанову уряду

6 серпня 2010, 22:10
У податковій міліції в порушення штатного розкладу та постанови Кабміну були призначені додаткові заступники глави відомства.

Як повідомило джерело газети "Дзеркало тижня" , Віталій Захарченко та Ярослав Янушевич планувалися керівництвом відомства на посади керівників нових управлінь податкової міліції.

Після того як парламент не зміг протягом короткого часу прийняти урядовий законопроект про нові управління у податковій міліції, Захарченко з податкової міліції пішов на підвищення, пише видання.

"Не пробувши й місяця заступником глави податкової міліції Віктора Шейбута - зараз він перший заступник начальника ДПА. Янушевич поки що залишився замом без управління", - йдеться у публікації.

"Заплановане створення в податковій міліції трьох нових управлінь додає до штату податкових міліціонерів ще як мінімум три генерал-лейтенантські і три генерал-майорські посади", - повідомляє газета.

При цьому, за інформацією депутата від НУНС Анатолія Гриценка, у податковій міліції ще до появи нових управлінь вже існували 22 генеральські посади.
податки Кабінет міністрів
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування