На депутата від УДАРу напали

11 січня 2013, 08:52

На депутата від партії УДАР Володимира Куренного ввечері в четвер невідомі скоїли напад.

Про це він написав у своєму Facebook.

"Сьогодні о восьмій вечора на мене напали двоє невідомих. Побили. Оглушили ззаду, коли був уже за кермом машини. Потім били ногами. Без слів", - написав він.

Реклама:

"Вони стояли за машиною, а я сів за кермо й хотів закурити - у цей час удар тупим предметом по голові... Двері машини не закрив просто", - пояснив Куренной.

фото з Facebook депутата 

"Відбувалося це не десь у темному провулку, а на паркінгу Мегамаркета", - додав він, пізніше уточнивши, що торговий центр знаходиться на Новообухівській трасі.

"Величезна подяка Юрію ( прізвище його не знаю) - завдяки йому відморозки змушені були перерватися... Нічого не вкрали", - написав депутат.

РЕКЛАМА:

За його словами, міліція прибула вчасно. Порушено кримінальну справу.

Також відомо, що на парковці були відеокамери, однак, за словами Куренного, облич не видно.

"Зараз зі мною все ок, легкий струс мозку й нова фізіономія))) після рихтування, так би мовити", - написав Куренной.

Верховна Рада
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування