Хлопцеві, який прикував себе до батареї, пообіцяли видати паспорт

14 серпня 2013, 12:27

Молодик Іван Фурлет, який приковував себе ланцюгом до батареї управління Державної міграційної служби в Житомирській області, припинив акцію.

Про це повідомляє УНІАН, з посиланням на самого Фурлета.

Як відомо, в Житомирі молодий чоловік прикував себе ланцюгом до батареї опалення на знак протесту проти діяльності працівників Державної міграційної служби, які всупереч рішенню суду відмовляються видати йому паспорт.

Реклама:

За словами Фурлета, "вчора під вечір у нього відбулася зустріч з представником прокуратури Житомира, після якої акція протесту була припинена".

Він зазначив, що представник прокуратури пообіцяв посприяти в задоволенні його вимог.

"Учора пізно ввечері відбулася наша зустріч з представником прокуратури. Ми переговорили, і я тимчасово припинив свою акцію, не ночував в обласному управлінні Державної міграційної служби, як планував раніше. Подивлюсь, чи виконають свої обіцянки. Якщо не виконають - буду протестувати знову", - сказав Фурлет.

Він також сказав, що вимагатиме, "щоб проти двох службовців обласної ГМС відкрили кримінальне провадження за хуліганські дії".

суд місцева влада
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування