У США знали про плани Путіна за тиждень до подій в Криму

8 березня 2014, 13:55

Високопоставлені американські чиновники були попереджені про плановані військові дії Росії в Криму приблизно за тиждень до початку пересування військ РФ. 

Про це заявив глава військової розвідки Майкл Флінн , повідомляє NPR .

За його словами,  приблизно за сім днів до переміщення російських військових його відомство надало керівництву країни досить детальний звіт про ситуацію.

Реклама:

Коментуючи зауваження, що дії Кремля застали американське розвідвідомство зненацька, Флінн зазначив:  розвідка спостерігала за діяльністю навколо військово-морською ключових баз. 

Також Флінн зазначив, що спостерігачі ретельно стежать за ходом навчань з метою переконатися , що це дійсно навчання.

Як відомо, після того, як самопроголошений глава Ради міністрів АР Крим Сергій Аксьонов звернувся до президента РФ про надання сприяння у забезпеченні миру і спокою на території Автономної Республіки Крим, Путін звернувся до Ради Федерацій РФ з проханням дозволити ввести війська на територію України.

РЕКЛАМА:

Це прохання обидві палати  Ради Федерації підтримали. 

Військова техніка та російській військовослужбовці у великій кількості з'явилися на території АР Крим наприкінці лютого.  Окрім того на території з'явилися озброєні люди, які називають себе "народною самообороною Криму". Рух на півострів з боку материкової частини було заблоковано, почалися захоплення та блокування об'єктів інфраструктури та військових частин та містечок з вимогою скласти зброю та перейти на бік загарбників.

Українська правда

Крим США
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: