Сестра Сенцова обурена заявою СК РФ про "садомазохізм" брата

Четвер, 9 жовтня 2014, 16:22

Сестра українського режисера Олега Сенцова, якого утримують у російському СІЗО, обурена заявою слідства РФ про походження травм на тілі її брата.

Про це вона заявила в коментарі Крим.Реаліі.

Вона заявила, що обурена заявами про "садомазохистских схильностях" її брата, якими слідчі виправдали сліди побоїв.

"Вони відверто намагалися таким чином закрити нам рот, щоб ми більше не заїкалися про тортури. Але у них нічого не вийшло, вони самі себе ж знову виставили ідіотами", - сказала Наталя.

За її словами, остання заява слідства зайвий раз свідчить, що всі звинувачення стосовно Сенцова абсурдні і суперечать здоровому глузду.

Як повідомлялося, прес-секретар захисту Сенцова Дженні курпів 8 жовтня заявила, що слідчий комітет Російської Федерації відмовився порушувати кримінальну справу про тортури щодо українського режисера Олега Сенцова.

Відмову слідчі пояснили тим, що при обшуку в квартирі Сенцова були виявлені "предмети садомазохістській спрямованості". Виявленням цих предметів слідство пояснило наявність зафіксованих на тілі Сенцова травм.

За версією Слідчого комітету, травми були завдані Сенцову його сексуальною партнеркою або партнером незадовго до затримання.powered by lun.ua