У Києві протестують проти "виборів" на Донбасі

2 листопада 2014, 12:11

Більше сотні людей вийшли на Майдан Незалежності у Києві, протестуючи проти проведення незаконного голосування на Донбасі.

Хода учасників акції протесту пройшлася центром столиці з національними прапорами та плакатами з написами "Ні незаконним виборам на Донбасі" та "Донбас – це Україна".

До протесту долучились вихідці з Донбасу, які через військові дії змушені були переїхати до інших українських регіонів.

Реклама:

Мешканці Донбасу просятm своих співвітчизників ігнорувати ДНР. Фото з Facebook Олексія Мацуки
 
 
 
 

Як відомо, 2 листопада на територіях, підконтрольних бойовикам "ЛНР" та "ДНР" проходить голосування на так званих "виборах". Лідери угруповань "ДНР" та "ЛНР" стверджують, що учасники "волевиявлення" оберуть "народні ради".

СБУ почала кримінальне провадження щодо так званих "виборів", які влаштували бойовики "ДНР" і "ЛНР".

РЕКЛАМА:

ООН, США, СЄ, країни заходу та українська влада заявили про нелегітимність голосування.

Джерело відео - Громадське Телебачення Донеччини

Hromadske TV

вибори Донбас Київ
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування