Після обстрілу судна РФ звинуватила Туреччину у провокаціях

13 грудня 2015, 17:53

Росія висловила "глибоку заклопотаність черговими провокаційними діями турецької сторони" у зв'язку з інцидентом в Егейському морі, де російський сторожовий корабель відкрив вогонь по турецькому судну.

Як повідомляє 13 грудня Міноборони РФ, заступник міністра оборони РФ Анатолій Антонов зробив жорстке представлення аташе з питань оборони при посольстві Туреччини у Москві.

"Військовому дипломату зроблено жорстке представлення про можливі згубні наслідки нерозважливих дій офіційної Анкари щодо російського військового контингенту, який виконує завдання по боротьбі з міжнародним тероризмом в Сирії", - повідомили у Міноборони.

Реклама:

"Було повідомлено про глибоку стурбованість черговими провокаційними діями турецької сторони щодо російського сторожового корабля "Смєтлівий", який для попередження зіткнення з турецьким судном "Гечіцілер Балик Чилік" був змушений відкрити попереджувальний вогонь зі стрілецької зброї. Лише завдяки щасливому випадку вдалося уникнути трагедії", - заявили у відомстві. 

Як відомо, раніше 13 грудня в північній частині Егейського моря російський військовий корабель застосував стрілецьку зброю по турецькому сейнер - рибальське судно.

У Міноборони РФ заявили, що при зближенні сейнера з російським сторожовим кораблем на відстань близько 600 метрів, "з метою недопущення зіткнення кораблів, по ходу руху турецького судна на відстані гарантованого неураження було застосовано стрілецьку зброю".

РЕКЛАМА:

24 листопада над Сирією був збитий фронтовий бомбардувальник Су-24 російської авіагрупи. За даними турецької влади, російський літак, перед тим як його збив турецький винищувач F-16, не реагував на попередження. Літак впав в сирійській провінції Латакія біля кордону з Туреччиною, де базується російська авіація. 

Туреччина заявила, що збила російський літак заради захисту свого суверенітету.

флот Туреччина Росія армія
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування