СБУ каже, що затримала виконавця двох терактів в Одесі

6 квітня 2016, 20:29

Правоохоронці затримали в Одесі місцевого мешканця – виконавця двох терактів у рідному місті в квітні 2014 року.

Про це повідомила прес-служба СБУ.

Правоохоронці встановили, що затриманий одесит брав безпосередню участь у підпалюванні приміщення супермаркету та офісу однієї з українських партій, які були розташовані у багатоквартирних будинках.

Реклама:

"Після здійснення терактів чоловік переховувався в т.зв. "ЛНР", виконуючи різні завдання терористів", - сказано у повідомленні.

"За два роки ватажки бойовиків вирішили, що небезпека для терориста на контрольованій українською владою території минула, та відправили до Одеси з новими завданнями", - додали в СБУ.

Співробітники спецслужби затримали диверсанта відразу після повернення.

РЕКЛАМА:

Під час обшуків за його місцем проживання вилучили два саморобні вибухові пристрої, начинені гвинтами та гайками.

Стосовно затриманого відкрили кримінальне провадження.

Українська правда

Одеса СБУ
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: