Пожежа на Київщині: Порошенко доручив надати допомогу постраждалим

29 травня 2016, 12:46

Президент Петро Порошенко доручив голові Київської ОДА надати необхідну допомогу всім постраждалим внаслідок пожежі у с. Літочки  на території приватного домоволодіння,  де було організовано тимчасове проживання осіб похилого віку.

Про це глава держави заявив 29 травня у Twitter'і.

"Висловлюю співчуття родинам загиблих у жахливій пожежі, яка трапилася цієї ночі у селі Літочки на Київщині. Доручив голові Київської ОДА надати необхідну допомогу всім постраждалим", - зазначив Порошенко. 

Реклама:

Як відомо, кількість жертв внаслідок пожежі на території приватного домоволодіння,  де було організовано тимчасове проживання осіб похилого віку, зросла до 17 осіб. 

За даними Нацполіції, у будинку перебували 35 осіб, врятовано - 18, з них 5 осіб з опіками різних ступенів важкості госпіталізовані до районних лікарень, одна особа - у  тяжкому стані, стан інших оцінюється як задовільний.

РЕКЛАМА:

Основного підозрюваного затримано за ст. 208 КПК, розпочато провадження за ст. 270, ч.2 (порушення норм пожежної безпеки, що мали тяжкі наслідки), передбачає позбавлення волі від 3 до 8 років. 

Також створено комісію з розслідування надзвичайної події державного значення, комісію очолить віце-прем'єр України - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко. Комісія почне засідання о 13:00.

Українська правда

катастрофи Порошенко Київ
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: