У сільраду в Запорізькій області кинули "коктейль Молотова"

6 серпня 2018, 13:53

У Кам’янсько-Дніпровському районі Запорізької області в неділю підпалили будівлю сільської ради, через що пошкоджено віконну раму.

Поліція Запорізької області повідомляє, що здійснює заходи для встановлення й затримання осіб, причетних до скоєння злочину.

5 серпня близько 12:20 до Кам’янсько-Дніпровського відділення поліції надійшло повідомлення від диспетчера Державної служби з надзвичайних ситуацій про те, що в будівлі сільради виникла пожежа, в результаті якої пошкоджено віконну раму.

Реклама:
Підпалили будівлю сільради
Підпалили будівлю сільради

Працівники ДСНС локалізували пожежу. Обійшлося без постраждалих.

Слідчо-оперативна група встановила, що невідомі кинули всередину будівлі ємність із займистою речовиною та швидко зникли з місця події.

РЕКЛАМА:

Слідчі провели ретельний огляд місця події та вилучили скляні пляшки із залишками запальної суміші.

 

Відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст.194 Кримінального кодексу (умисне знищення або пошкодження майна). Санкція статті – 3-10 років позбавлення волі.

"Якщо ви стали свідком даної події або володієте будь-якою інформацією щодо осіб, які вчинили підпал, звертайтесь до підрозділу поліції чи за телефоном "102", – закликає поліція.

Досудове розслідування контролює керівництво ГУ НП області.

Запорізька область
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування