У Москві провели мітинги проти пенсійної реформи, де вшанували пам'ять Захарченка

Неділя, 2 вересня 2018, 16:47

У Москві 2 вересня пройшли два мітинги проти пенсійної реформи, організовані КПРФ і "Справедливою ​​Росією".

Як повідомляє "Дождь" з посиланням на дані "Білого лічильника", на проспекті Сахарова КПРФ зібрала близько 9 тисяч учасників акції. За даними поліції, там були присутні близько 6 тис. осіб. 

"Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам'ять убитого глави самопроголошеної "ДНР" Олександра Захарченка", - зазначає ЗМІ.

За даними "Дождя", учасники прийшли на мітинг з червоними прапорами і плакатами "Ні пенсійному геноциду", "Пенсіонери не мають платити за помилки чиновників", "55 років і ні хвилиною більше!", "Вся влада - робочим".

На Суворівській площі відбувся мітинг "Справедливої ​​Росії". За оцінкою МВС, у ньому взяли участь близько 1,5 тис. осіб. 

 
"дождь"

Нагадаємо, у червні 2018 року влада РФ повідомила про проведення пенсійної реформи та намір підвищити пенсійний вік для жінок з 55 до 63 років, для чоловіків - з 60 до 65 років. Держдума ухвалила відповідний законопроект у першому читанні.

Наприкінці серпня президент РФ Володимир Путін оголосив про пом'якшення пенсійної реформи: запропонував підвищити пенсійний вік для жінок на 5 років замість восьми.

powered by lun.ua
Усі новини...