"Динамо" перемагає в Маріуполі

Середа, 26 вересня 2018, 19:16

Київське "Динамо" у перенесеному матчі 4 туру Прем'єр ліги на виїзді в Маріуполі здолало з рахунком 2:0 ФК "Маріуполь".

Вся гра була зроблена в першому таймі.

Рахунок був відкритий на 7 хвилині: після навісу Віктора Циганкова Беньямін Вербич замкнув простріл на штанзі.

В свою чергу "Маріуполь" не закрився на своїй половині поля і мав як мінімум 2 моменти, коли у гру довелося вступати воротарю киян Денису Бойку.

На 24 хвилині Циганков реалізував пенальті, призначений за гру рукою, і подвоїв перевагу гостей.

У другому таймі на полі була цілком рівна гра, моменти були як в однієї, так і в іншої команди.

У "Маріуполі" варто відзначити удар Олександра Борячука, який узяв Бойко. Також був постріл Руслан Фоміна, який прийшовся поруч зі стійкою.

У киян в кінці матчу міг відзначитися ще раз Циганков, та ще пару моментів мав Вербич.