Китай саботує створення вакцини від коронавірусу - сенатор США

7 червня 2020, 14:19
Китай саботує створення вакцини від коронавірусу - сенатор США

У США сенатор-республіканець Рік Скотт заявив, нібито має докази того, що Китай намагається "уповільнити або саботувати" розробку вакцини проти Covid-19 на Заході.

Джерело: BBC

Деталі: На питання журналіста, звідки такі дані, Скотт відповів, що є речі, які він може обговорювати. За словами сенатора, якщо Великобританія або США першими розроблять вакцину, то вони поділяться нею з усім світом. При цьому він упевнений, що Китай, якщо йому вдасться створити ліки від коронавірусу, не стане ділитися ними з іншими країнами.

Реклама:

Скотт додав, що Китай так чинить, оскільки "хоче домінувати над рештою світу". За його словами, докази таких дій Китаю були отримані розвідкою, але ніяких подробиць повідомляти не став.

Пряма мова: "Ми повинні зробити цю вакцину. На жаль, у нас є докази того, що комуністичний Китай намагається влаштувати саботаж або сповільнити (розробку ліків на Заході - УП)".

Довідка: Рік Скотт входить до складу комітетів американського Сенату з питань збройних сил і національної безпеки США.

коронавірус Китай США
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування