"Динамо" громить "Олександрію" у матчі з трьома пенальті

Неділя, 7 червня 2020, 18:58
Динамо громить Олександрію у матчі з трьома пенальті

Київське "Динамо" у матчі 25 туру української Прем`єр-ліги перемагає "Олександрію" з рахунком 5:1.

Поєдинок пройшов у Києві у неділю, 7 червня, на НСК "Олімпійський".

Рахунок був відкритий на 14-й хвилині. Георгія Цитаішвілі у штрафному майданчику гостей поклав на газон Кирило Ковалець, і рефері призначає пенальті. З 11-ти метрів бив Віталій Буяльський, і Юрій Паньків цей удар відбив, але на добивання знову зіграв півзахисник киян – 1:0.

Через п`ять хвилин головний арбітр матчу Віталій Романов призначає ще один пенальті у ворота "Олександрії". Цього разу фол на Назарія Русина робить Каспрас Дубра. Сам Русин з позначки легко переграв Паньківа – 2:0.

Ще через десять хвилин суддя ставить пенальті вже у ворота "Динамо". Кадірі порушує правила на Артема Сітало, і зі стандарту Дмитро Гречишкін розстріляв ворота динамівців – 2:1.

На 56-й хвилині "Олександрія" залишається в меншості. За друге попередження був вилучений Дубра. Гості в меншості протрималися не довго. На 65-й хвилині після перадачі з флангу Віталій Миколенко сильним ударом б`є під поперечку воріт – 3:1. Мали кілька моментів скоротити розрив у рахунку і олександрійці, навіть одного разу влучили у поперечку воріт. "Динамо" ж за дві хвилини забило ще два м`ячі у ворота Паньківа.

Де Пена після флангового прострілу забивав у порожні ворота. На 83-й хвилині Буяльський ударом з метрів 13-ти робить рахунок остаточним – 5:1.

Микола Аврамчук, УП
02:18
Очільник Пентагону та топгенерал США про допомогу Україні: затягування має наслідки на полі бою
01:50
Остін у Пентагоні зустрівся з міністром оборони Норвегії: говорили про Україну
00:59
футбол"Бенфіка" Трубіна поступилась по пенальті "Марселю", "Ліверпуль" не зумів створити дива: результати 1/4 фіналу Ліги Європи
00:54
тенісКостюк відіграла 5 матчболів та перемогла фіналістку Australian Open на турнірі в Штутгарті
00:48
Директор ЦРУ до конгресменів: Україна може програти до кінця року, якщо не схвалите допомогу
00:14
оновлюєтьсяЗагроза "Шахедів" та ракет: в частині країни оголошено повітряну тривогу