Наркотики під виглядом комбікорму: на Харківщині викрили ділків

Валентина Романенко — 6 жовтня 2022, 14:36
Наркотики під виглядом комбікорму: на Харківщині викрили ділків
фото ДБР

Працівники Державного бюро розслідування спільно з поліцією вилучили у Харкові понад 1,5 тонни соломки опійного маку.

Джерело: ДБР, прокуратура та поліція Харківщини

Деталі: За оперативними даними, ділки намагались налагодити у Харкові виготовлення наркотиків у промислових масштабах з метою розповсюдження зілля не лише у регіоні, а й у прифронтових районах.

Реклама:

Для реалізації своїх злочинних намірів до обласного центру під виглядом комбікормів для тварин ділки переправили понад 1,5 тони соломки опійного маку.

 

За оцінкою поліції та бюро, з затриманої сировини можна було виготовити близько 100 тисяч доз наркотиків вартістю щонайменше 25 млн грн.

РЕКЛАМА:

Працівники ДБР під час отримання вантажу затримали трьох осіб (віком 38, 41 та 42 роки). Наразі їм повідомлено про підозру в незаконному виробництві наркотиків.

В ході подальших слідчих дій правоохоронці також виявили підпільний цех, де фасували сировину з метою подальшого збуту. Він був замаскований у одному з будинків приватного сектору Харкова.

Було вилучено ще близько 200 кг сировини і вже розфасованого та готового до збуту зілля, а також спеціальне обладнання.

Нині встановлюються джерела постачання наркотичного засобу. Слідство триває.

наркотики Харків
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування