Росія скинула чотири КАБи на центр Херсона: є загиблий та поранені

Анастасія Проц — 5 червня, 09:39
Росія скинула чотири КАБи на центр Херсона: є загиблий та поранені
фото: Херсонська обласна прокуратура

5 червня російська армія скинула чотири керовані авіабомби на центр Херсона, внаслідок чого пошкоджено будівлю ОВА та зруйновано під’їзд багатоповерхівки. Наразі відомо про загиблого та чотирьох поранених.

Джерело: голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін, Херсонська обласна прокуратура, поліція Херсонської області

Пряма мова Прокудіна: "Через удари ще більших руйнувань зазнала будівля ХОДА, яку росіяни неодноразово атакували до цього. Також зруйновано підʼїзд багатоповерхівки, у навколишніх будинках – вибиті вікна й посічені фасади".

Реклама:
 
фото: будівля Херсонської ОВА після ранкової російської атаки 5 червня 
фото: національна поліція україни

Деталі: За його словами, упродовж пʼятнадцяти хвилин по центру міста вдарили чотирма КАБами.

Наразі відомо про двох потерпілих чоловіків, яким 74 та 68 років. Вони перебувають під наглядом наших лікарів. 

РЕКЛАМА:

Також рятувальники визволити з заблокованого підвального приміщення чотирьох людей. Меддопомога їм не знадобилась.

Повідомляється, що пошкоджено щонайменше пʼять багатоквартирних будинків, адмінбудівля та будівля навчального закладу.

Оновлено: Зголом в поліції повідомили, що від отриманих травм загинув 32-річний чоловік. Ще троє херсонців - віком 34, 44 і 68 років - звернулися за медичною допомогою. У них попередньо діагностовано мінно-вибухові травми та контузії.

Херсон
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: