Росіяни вдарили по Одещині: вирує масштабна пожежа, постраждала людина

Ірина Балачук — 13 жовтня, 08:27
Росіяни вдарили по Одещині: вирує масштабна пожежа, постраждала людина
Фото ДСНС

Масштабна пожежа у складських приміщеннях вирує в Одеській області внаслідок російського удару безпілотниками; постраждала одна людина.

Джерело: голова ОВА Олег Кіпер та ДСНС в Telegram

Фото ДСНС
Фото ДСНС
Реклама:

Пряма мова очільника області: "Ворог знову атакував цивільну інфраструктуру Одещини. Попри активну роботу ППО та збиття ворожих безпілотників, унаслідок атаки зафіксовано влучання по об'єктах цивільного призначення. Виникла масштабна пожежа на площі понад 5 000 м²".

Деталі: Постраждала одна людина.

За давними ДСНС, внаслідок влучань горять склади з текстильною продукцією (тканини, одяг, пакувальний матеріал) та швейним обладнанням, також згоріла автівка.

Фото ДСНС
Фото ДСНС

"Ліквідацію наслідків атаки ускладнювало велике пожежне навантаження та відсутність протипожежного водопостачання на об'єкті. Вогнеборці організували безперебійну подачу води з вододжерел поруч розташованих об'єктів", – зазначили в службі.

Фото ДСНС
Фото ДСНС

Від ДСНС залучили 56 рятувальників та 16 одиниць техніки, також у гасінні беруть участь КЗ "ЦБГ Авангард", пожежний підрозділ Нацгвардії та добровольці.

Фото ДСНС
Фото ДСНС
Одеська область безпілотники пожежа
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування